Warsztaty dziennikarskie w bibliotece

Dodano: 30.05.2011
A A A
Grupa uczniów klas pierwszych gimnazjum z Zespołu Szkół w Szebniach brała udział w kolejnych warsztatach dziennikarskich pt. „Nie jesteśmy znikąd, mamy swoją małą ojczyznę”

    Grupa uczniów klas pierwszych gimnazjum z Zespołu Szkół w Szebniach brała udział w kolejnych warsztatach dziennikarskich pt. „Nie jesteśmy znikąd, mamy swoją małą ojczyznę”. Tym razem jednak zajęcia odbyły się na świeżym powietrzu, gdzie młodzież miała możliwość dalszej pracy przed kamerą. Już po raz kolejny młodzi ludzie doświadczyli tego, iż aby zostać dziennikarzem niezbędna jest ciężka praca, jak również pasja i ciekawość do ludzi i otaczającego świata. Młodzież aktywnie uczestniczyła w zajęciach, a całej pracy towarzyszyła miła i zabawna atmosfera.


    W czasie warsztatów odbyło się również podsumowanie konkursu na najciekawszy artykuł prasowy, fotografię lub wywiad z lokalnym bohaterem. Nagrodzeni zostali: A. Zagórska, P. Tomaszewska, M. Hadała, P. Wojtyczek, M. Bachta, M. Hadała oraz K. Pikuła.


Zajęcia odbyły się 17 maja br., a organizatorem była GBP w Jaśle z/s w Szebniach.


B. Lubaś – GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności