Spotkanie MKD w bibliotece

Dodano: 21.03.2011
A A A
„13 Poprzeczna” Małgorzaty Gutowskiej – Adamczyk to kolejna książka omawiana na spotkaniu Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach

„13 Poprzeczna” Małgorzaty Gutowskiej – Adamczyk to kolejna książka omawiana  na spotkaniu Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach.Książka ta to współczesna opowieść, która bez wątpienia trafia do dzisiejszej młodzieży. Pokazuje różne postawy młodych ludzi na przykładzie trzech koleżanek z jednej klasy, gdzie każda z nich ma swoje marzenia i aspiracje.    
Czytelniczki chętnie wymieniały swoje poglądy o przeczytanej książce, a jedna z nich powiedziała „bardzo przyjemnie jest wziąć do rąk taką opowieść. Jest ona bardzo ciekawa, potrzebna i interesująca. Pewnie niektóre z nas osobiście znają wiele problemów podobnych do tych opisanych w książce”.

Klubowiczki zachęcają wszystkich do przeczytania tej opowieści, ponieważ chwile spędzone z nią na długo pozostaną w naszych pamięciach.

Spotkanie odbyło się 18 marca 2011 r. w GBP w Jaśle z/s w Szebniach.

GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności