Rozpoczęcie cyklu 4 turniejów V Grand Prix 2011 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym

Dodano: 31.01.2011
A A A
W sobotę 29 stycznia 2011 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się I turniej z cyklu turniejów o Grand Prix 2011 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym, w którym uczestniczyło 119 zawodniczek i zawodników.

W sobotę 29 stycznia 2011 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się I turniej z cyklu turniejów o Grand Prix 2011 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym, w którym uczestniczyło 119 zawodniczek i zawodników.
Turniej rozgrywany jest w 8 kategoriach wiekowych, w którym prowadzona jest klasyfikacja indywidualna. Dodatkowo prowadzona jest klasyfikacja drużynowa szkół do której brane są pod uwagę wyniki trzech najlepszych zawodników z danej szkoły. Zacięta rywalizacja w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej będzie trwała do ostatniego turnieju, ponieważ do klasyfikacji końcowej zaliczane są 3 najlepsze wyniki z 4 turniejów. Po IV turnieju, który, zostanie rozegrany w dniu 12.03.2011 r. w Trzcinicy zostaną wręczone puchary za miejsca 1-3, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla 8 najlepszych zawodników w klasyfikacji końcowej w każdej kategorii. W klasyfikacji drużynowej najlepsze szkoły otrzymają puchary i dyplomy.


Sponsorami nagród są: Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło, SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle oraz ING Bank Śląski S.A.

Klasyfikacja indywidualna po I turnieju:

 pobierz treśćCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności