Noworoczny Dar w Szebniach

Dodano: 24.01.2011
A A A
Po raz pierwszy swój udział w akcji zgłosił Zespół Szkół w Szebniach
Po raz czternasty w Jaśle i Powiecie Jasielskim odbywa  się charytatywna akcja Noworoczny Dar, organizowana przez Ojców Franciszkanów i Jasielski Dom Kultury. Za zebrane fundusze Szpital Specjalistyczny w Jaśle zakupi sprzęt medyczny.

Po raz pierwszy swój udział w akcji zgłosił Zespół Szkół w Szebniach. W dniu 20.01.2011 w Domu Ludowym w Szebniach odbyła się prezentacja artystyczna dzieci przygotowana przez  Jerzego Łąckiego przy pomocy G. Szerląg, A. Śliwa i M. Klocek Ryba.
Montaż słowno – muzyczny w wykonaniu młodzieży szkolnej utrzymany w klimacie bożonarodzeniowym bardzo spodobał się publiczności, nie obyło się bez wspólnego kolędowania. Poproszony o głos dyrektor szkoły Paweł Rozmus przybliżył ideę koncertu i zachęcił zebranych do składania drobnych datków na szczytny cel.
Panie z Koła Gospodyń Wiejskich poczęstowały zebranych gości ciepłą herbatą i szarlotką.

G.Sz.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności