Niezwykła przygoda z Dynastią Miziołków

Dodano: 21.12.2010
A A A
Spotkanie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach

    W ramach Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach 17 grudnia br. grono stałych czytelniczek omówiło zabawną książkę pt. „Dynastia Miziołków” Joanny Olech.   Książka ta to śmieszny i ciekawy pamiętnik, w którym 12 – letni chłopiec pieszczotliwie nazwany przez swoją mamę Miziołkiem, z humorem opowiada o swoich rodzicach Mamiszonie i Papiszonie oraz o swoich młodszych siostrach Kaszydle i Małym Potworze. Miziołek opisuje również swoje perypetie związane z wiekiem dorastania czyli pierwszą miłością i przyjaźnią.


   Opowieść o Dynastii Miziołków wzbudziła wśród czytelniczek duże zainteresowanie i wiele emocji, ponieważ utożsamiły one swoje przeżycia z codziennymi problemami głównego bohatera.
Spotkanie przebiegało w ciepłej i miłej atmosferze.

Beata Lubaś - GBP w Jaśle z/s w Szebniach


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności