Mikołajki z Mikołajkiem

Dodano: 06.12.2010
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zorganizowała 2 grudnia 2010 roku w Domu Ludowym w Szebniach "Mikołajki z Mikołajkiem"

Zbliżają się Mikołajki, dzień, wyczekiwany przez wszystkie dzieci. To właśnie w tym dniu z niecierpliwością oczekują one Świętego Mikołaja. Z tej oto okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zorganizowała  2 grudnia 2010 roku w Domu Ludowym w Szebniach "Mikołajki z Mikołajkiem". W czasie spotkania w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom uczestnicy mieli okazję wysłuchać opowieści o Mikołaju przeczytane przez władze lokalne, dyrektora biblioteki i gminnego koordynatora akcji CPCD.W tym szczególnym dniu dzieci opowiadały jak wygląda św. Mikołaj, skąd przybywa, w czym przynosi prezenty, jednak największą atrakcją dla przybyłych gości było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczył wszystkim drobne upominki.Organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek, konkursów, quizów, zagadek i zabaw ruchowych, w których dzieci chętnie brały udział. Mali goście mieli również możliwość wykonania kartek dla Świętego Mikołaja w podziękowaniu za prezenty, a najładniejsze z nich zostały nagrodzone.


Impreza zgromadziła ponad 60 dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Po zakończonym spotkaniu wszyscy uczestnicy rozchodzili się do domów z wielkimi uśmiechami na buziach, radośni i zadowoleni z miło spędzonego dnia.

Organizatorem imprezy byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach, Radny i Sołtys wsi Szebnie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Szebniach.

Za ufundowanie nagród, słodyczy, przygotowanie ciepłego posiłku
oraz pomoc w organizacji spotkania serdecznie dziękujemy sponsorom.

 


GBP w Jaśle z/s w Szebniach


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności