Podróż za jeden uśmiech - wakacyjny miszmasz

Dodano: 09.07.2010
A A A
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach w dniu 6 lipca 2010 roku odbyły się kolejne warsztaty plastyczne.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach w dniu 6 lipca 2010 roku odbyły się kolejne warsztaty plastyczne. Podczas zajęć dzieci i młodzież stworzyły niepowtarzalne decupagowe dzieła. Tegorocznym spotkaniom przyświeca hasło tego lata "Wakacje z biblioteką - wakacyjny miszmasz". Warsztaty plastyczne i ciekawe formy czytelnicze potwierdzają, że wakacje nie muszą być nudne, a odrobina zaangażowania, dobrego humoru i uśmiechu na twarzy sprzyja powstawaniu niezwykłych artystycznych prac. Na zajęciach poznano sztukę zdobienia szkła, drewna i pojemników z tworzywa sztucznego. Wykonane prace plastyczne charakteryzują się dużą fantazją i umiejętnością młodych ludzi, niektórzy odkrywają ukryte talenty, a przede wszystkim otwierają się na świat i innych.
Grupa młodzieży napisała również długi list do dzieci z Tanzanii oraz przygotowała paczkę z przyborami szkolnymi, która została wysłana z przeznaczeniem dla dzieci uczących się w szkole Polskich Misjonarzy w Tanzanii.


Prowadzone zajęcia sprzyjają nawiązywaniu nowych przyjaźni, pozwalają na podróżowanie "palcem po mapie", a pogadanki w trakcie zajęć pogłębiają wartości życiowe dotyczące przyjaźni, szacunku, tolerancji i zaufania.
Tematem kolejnych spotkań będzie konkurs fotograficzny połączony z plenerem malarskim, na który serdecznie zapraszamy.
S. Ablewicz - GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności