Zakończenie cyklu turniejów IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym

Dodano: 15.03.2010
A A A
W sobotę 13 marca 2010 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się IV turniej z cyklu turniejów o IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Wcześniej turnieje zostały rozegrane w Trzcinicy, Warzycach i Osobnicy.
W sobotę 13 marca 2010 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się IV turniej z cyklu turniejów o IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Wcześniej turnieje zostały rozegrane w Trzcinicy, Warzycach i Osobnicy.

We wszystkich turniejach wzięło udział 502 uczestników w 8 kategoriach wiekowych. Łącznie w końcowej punktacji sklasyfikowano 219 uczestników. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniego turnieju, ponieważ do klasyfikacji końcowej zaliczane były 3 najlepsze wyniki z 4 turniejów. Po rozegraniu turnieju w Szebniach odbyło się uroczyste podsumowanie IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Statuetki za miejsca od 1 -3, 112 pamiątkowych medali z nadrukiem „IV Grand PRIX 2010 Gminy Jasło”, dyplomy oraz 112 nagród rzeczowych za miejsca od 1 – 16 w klasyfikacji końcowej wręczali przedstawiciele sponsorów turnieju: Łucjan Wota – Dyrektor Podkarpackiego Banku Spółdzielczego Oddział w Jaśle, Przemysław Baciak – Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło, Mariusz Warchoł – Dyrektor ING Bank Śląski S.A Oddział ds. Korporacyjnych w Rzeszowie, Paweł Pliszyło - Kierownik SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle oraz organizator turnieju - Stanisław Pankiewicz – Wójt Gminy Jasło. Na zakończenie Wójt Stanisław Pankiewicz wręczył sponsorom nagród pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy z podziękowaniem. Docenieni zostali także przedstawiciele mediów, którzy również otrzymali pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy z podziękowaniem za wsparcie medialne IV Grand PRIX 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.


Najlepsi w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:

 • Kategoria – szkoły podstawowe - dziewczęta
I. Bachta Marzena – SP Niepla – Gmina Jasło
II. Śliwa Barbara – SP Warzyce – Gmina Jasło
III. Zając Monika – SP Warzyce – Gmina Jasło
 • Kategoria – szkoły podstawowe - chłopcy
I. Czajka Kamil – SP Warzyce – Gmina Jasło
II. Pazdan Wojciech – SP Nawsie – Gmina Wielopole Skrzyńskie
III. Mikołajewicz Konrad – SP Szebnie – Gmina Jasło
 • Kategoria – szkoły gimnazjalne - dziewczęta
I. Juszczyk Kamila – Gimnazjum Trzcinica – Gmina Jasło
II. Piskorz Karolina – Gimnazjum Opacie – Gmina Jasło
III. Niezgoda Monika – Gimnazjum Opacie – Gmina Jasło
 • Kategoria – szkoły gimnazjalne - chłopcy
I. Dranka Hubert – Gimnazjum Trzcinica – Gmina Jasło
II. Kruczak Adrian – Gimnazjum Warzyce – Gmina Jasło
III. Jaworek Mateusz – Gimnazjum Wielopole Skrzyńskie – Gmina Wielopole Skrzyńskie
 • Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta
I. Krzysiak Anna – I LO Jasło
II. Kędra Angelina – II LO Jasło
III. Brągiel Marzena –LO Mielec
 • Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy
I. Lechwar Grzegorz – ZS nr 2 Jasło
II. Zawiliński Kamil – I LO Jasło
III. Pazdan Waldemar – LO Ropczyce
 • Kategoria – seniorki
I. Bigos Maria - Szebnie
II. Parys Natalia – Wielopole Skrzyńskie
III. Mikołajewicz Aneta - Bierówka
 • Kategoria – seniorzy
I. Siewierski Grzegorz - Szebnie
II. Bukowiec Jacek - Jasło
III. Stefanik Szczepan - Szebnie

Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja zespołowa szkół, gdzie brane były pod uwagę końcowe wyniki trzech najlepszych zawodników z jednej szkoły. W poszczególnych kategoriach I miejsca nagrodzone dyplomem i pucharem dla szkoły wywalczyli:
 • Szkoły podstawowe – dziewczęta
I miejsce - SP w Warzycach
(Śliwa Barbara, Zając Monika, Błasik Magdalena)
 • Szkoły podstawowe - chłopcy
I miejsce - SP w Nawsiu
(Pazdan Wojciech, Sroka Adam, Zaręba Seweryn)
 • Szkoły gimnazjalne - dziewczęta
I miejsce - Gimnazjum w Opaciu
(Piskorz Karolina, Niezgoda Monika, Marszałek Sylwia)
 • Szkoły gimnazjalne - chłopcy
I miejsce - Gimnazjum w Warzycach
( Kruczak Adrian, Zając Hubert, Brzuzy Wojciech )
 • Szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta
Liceum Ogólnokształcące Nr I w Jaśle
(Krzysiak Anna, Dziedzic Klaudia, Knap Kamila)
 • Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaśle
(Fornal Kamil, Suchan Sebastian, Fortuna Kamil )


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności