Zacięta rywalizacja w IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym

Dodano: 16.02.2010
A A A
W sobotę 13 lutego 2010 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Warzycach odbył się
II turniej z cyklu turniejów o Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Uczestniczyło w nim 151 zawodniczek i zawodników.
W sobotę 13 lutego 2010 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Warzycach odbył się II turniej z cyklu turniejów o Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Uczestniczyło w nim 151 zawodniczek i zawodników.
Turniej rozgrywany jest w 8 kategoriach wiekowych. Prowadzona jest klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa szkół do której brane są pod uwagę wyniki trzech najlepszych zawodników z danej szkoły. Zacięta rywalizacja w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej będzie trwała do ostatniego turnieju, ponieważ do klasyfikacji końcowej zaliczane są 3 najlepsze wyniki z 4 turniejów. Po IV turnieju który, zostanie rozegrany w dniu 13.03.2010 r. w Szebniach zostaną wręczone puchary za miejsca 1-3 oraz 128 dyplomów i pamiątkowych medali oraz nagrody rzeczowe dla 16 najlepszych zawodników w klasyfikacji końcowej w każdej kategorii. W klasyfikacji drużynowej najlepsze szkoły otrzymają puchary i dyplomy.

Sponsorami nagród są: Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło, SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle, Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział w Jaśle oraz ING Bank Śląski S.A.

Po rozegranych dwóch turniejach klasyfikacja indywidualna i drużynowa przedstawia się następująco:

pobierz wyniki


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności