Wyróżnienie dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach

Dodano: 08.02.2010
A A A
W konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom w Warszawie w roku szkolnym 2008/2009 Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach otrzymała wyróżnienie
Z przyjemnością informujemy, że w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom w Warszawie w roku szkolnym 2008/2009 Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach otrzymała wyróżnienie - dyplom i nagrody książkowe. Jako jedyna gminna biblioteka w powiecie jasielskim została wyróżniona w ramach akcji "Gmina Jasło Czyta Dzieciom".



Wszystkie działania towarzyszące kampanii prowadziła Beata Lubaś - koordynator akcji przy współpracy: S. Ablewicz, M. Szostkiewicz, M. Domagała, Z. Myśliwiec, E. Jagielskiej i A. Jeleń. Jest to już kolejna nagroda biblioteki przyznana przez Fundację.
Jesteśmy dumni, że zauważono naszą pracę wśród tylu innych placówek kulturalno - oświatowych z terenu całego kraju.

S. Ablewicz


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności