Smok Novuś w Bibliotece w Szebniach

Dodano: 29.01.2010
A A A
Mimo chłodu i trzaskającego mrozu do najmłodszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Szebniach przybył wesoły, różowy i pluszowy Smok Novuś. Spotkanie odbyło się w ramach programu "Gmina Jasło czyta dzieciom" 27 stycznia 2010 roku w siedzibie biblioteki.
Mimo chłodu i trzaskającego mrozu do najmłodszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Szebniach przybył wesoły, różowy i pluszowy Smok Novuś. Spotkanie odbyło się w ramach programu "Gmina Jasło czyta dzieciom" 27 stycznia 2010 roku w siedzibie biblioteki.W szebieńskiej bibliotece na czytelników czekało wiele atrakcji, które przygotowane były przez koordynatora akcji Beatę Lubaś. Dzieci chętnie brały udział w zabawach integracyjnych, grach ruchowych, odbył się konkurs na najciekawszy tatuaż, konkurs plastyczny oraz zabawy ze Smokiem Novusiem.W czasie wspólnej zabawy nie zabrakło głośnego czytania bajek o smoku. Najmłodsi czytelnicy wysłuchali opowieści Wandy Chotomskiej "Smok ze Smoczej Jamy" oraz wiersz Jana Brzechwy "Smok". W trakcie czytania bajek dzieci zadawały liczne pytania, jak również opowiadały własne historie o niezwykłych smoczych przygodach.Radosny Smok Novuś swoją nazwę zawdzięcza Księgarni NOVA z Jasła. Jest najwspanialszym pluszowym smokiem w "okolicy". Ze Smokiem Novusiem w GBP w Jaśle z/s w Szebniach czytelnicy i dzieci ze Świetlicy Wiejskiej w Szebniach spotkały się dzięki pracownikom Księgarni NOVA z Jasła z ulicy Staszica.


S. Ablewicz- GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności