Kącik czytelniczy dla najmłodszych

Dodano: 22.12.2009
A A A
Zakończył się remont w bibliotekach Gminy Jasło. Ostatnią placówką, w której wykonano prace jest Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach.
Zakończył się remont w bibliotekach Gminy Jasło. Ostatnią placówką, w której wykonano prace jest Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach. Biblioteka i jej filie w Osobnicy i Warzycach zostały wyremontowane ze środków finansowych pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury z programu "Infrastruktura Bibliotek". Remont Filii GBP w Trzcinicy został sfinansowany ze środków własnych i pozyskanych od sponsora. Biblioteka w Szebniach pozyskała również dodatkowe pomieszczenia, w których utworzono czytelnię dla dorosłych. Modernizacja i adaptacja pomieszczeń stworzyła czytelnikom dostęp do zbiorów znajdujących się w funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni.W szebieńskiej Bibliotece powstało także "Okno na świat - kącik czytelniczy dla najmłodszych" wyposażony w odpowiednie regały, stoły i krzesełka dostosowane do czytelników w wieku od 3- 7 lat.
Podniesienie standardu bibliotek publicznych Gminy Jasło zwłaszcza poprzez modernizację i stworzenie niezbędnej infrastruktury zapewni mieszkańcom dogodne warunki korzystania z oferty bibliotecznej i Internetu.
Za fachową pomoc w realizacji zadania serdecznie dziękujemy Firmie FHU "ALFA" S.C. w Jaśle oraz Firmie Handlowo Usługowej "WEKTOR".

S. Ablewicz- GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności