Zbieramy zakrętki

Dodano: 07.12.2009
A A A
Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jareniówce z ochotą i zaangażowaniem dołączyła do zbiórki zakrętek pod przewodnictwem samorządu uczniowskiego.
W Jaśle powszechna stała się akcja zbierania plastikowych zakrętek typu PET. Uczniowie kilku szkół włączyli się w tę akcję. Także Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jareniówce z ochotą i zaangażowaniem dołączyła do zbiórki zakrętek pod przewodnictwem samorządu uczniowskiego. W akcji pomagał p. M. Gorgosz a firma Trans-Wiert zajęła się transportem zebranych 50 worków plastiku.Akcja, oprócz dbania o środowisko naturalne, ma też charakter charytatywny a jej celem jest pomoc potrzebującym. Zebrane zakrętki zostaną przekazane firmie recyklingowej, która w zamian za to wpłaci środki finansowe na subkonto fundacji. Końcowym efektem będzie zakup wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnego chłopca.
Organizatorem akcji jest Uczelniana Rada Samorządu Studentów Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zachęcamy wszystkich do udziału w tego typu akcjach, bo pomaganie innym uszlachetnia nasz charakter.

S.P. w JareniówceCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności