Biblioteka "wczoraj i dziś"

Dodano: 18.11.2009
A A A
Zakończył się remont kolejnej Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy. Biblioteka została wyremontowana ze środków finansowych pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury z programu "Infrastruktura Bibliotek".
Zakończył się remont kolejnej Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy. Biblioteka została wyremontowana ze środków finansowych pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury z programu "Infrastruktura Bibliotek".Remont, modernizacja, adaptacja pomieszczeń stworzyła czytelnikom filii dostęp do funkcjonalnej, przyjaznej i estetycznej przestrzeni, w której zainstalowaliśmy nowoczesny sprzęt komputerowy oraz zakupiliśmy nowe wyposażenie.

Obecnie jest dostępny w placówce stary i nowy księgozbiór, który aktualizowany jest na bieżąco ze środków Gminy Jasło i MKiDN z programu "Literatura i czytelnictwo". Jest to druga z Filii GBP w której remont został zakończony. Podniesienie standardu bibliotek publicznych zwłaszcza z terenów wiejskich poprzez modernizację i stworzenie niezbędnej infrastruktury zapewnia użytkownikom dogodne warunki korzystania z oferty bibliotecznej.

S. Ablewicz
GBP w Jaśle z/s w Szebniach


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności