Sposób na wakacyjną nudę

Dodano: 23.06.2009
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zaprasza dzieci i młodzież na miłe i wesołe spędzenie wakacyjnego czasu.
W ramach projektu "Wakacje ze sztuką" w dniach od 23 czerwca do 28 sierpnia 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach i jej Filiach w Osobnicy i Trzcinicy odbywają się warsztaty teatralne, literackie i plastyczne. Pracownicy bibliotek- pani M. Domagała i pani B. Lubaś przeszkolone przez Teatr Maska w Rzeszowie uczą dzieci jak stworzyć lalkę teatralną; kukłę, pacynkę, marionetkę i podstaw animacji gry w żywym planie oraz pantomimy.W wakacyjne popołudnia dzieci i młodzież korzysta również z fachowej pomocy instruktorów pani A. Turek, pani M. Szostkiewicz, pana Z. Kolanko tworząc wyroby z papieru, rafii, krepiny, drewna i malując na płótnie. Makaronowe inspiracje powodują, że wyobraźnia dzieci ożywa tworząc cudne niepowtarzalne dzieła sztuki. Pogadanki o wartościach życiowych szacunku, zaufaniu i tolerancji oraz konkursy i zabawy integracyjne wywołują na twarzach uśmiech i radość każdego dnia.

Zajęcia w bibliotekach odbywają się we wtorki i piątki od godziny 14.00 do 17.00 na które serdecznie zapraszamy.

Prace wykonane przez młodych artystów można oglądać na wystawach w/w bibliotekach.
S. Ablewicz- GBP w Jaśle z/s w Szebniach

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności