Świętujmy razem - Dzień Matki, Ojca i Dziecka.

Dodano: 19.06.2009
A A A
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy i Koło Gospodyń Wiejskich w Bierówce zorganizowały spotkanie pod hasłem: Świętujmy razem - Dzień Matki, Ojca i Dziecka.
14 czerwca 2009r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy i Koło Gospodyń Wiejskich w Bierówce zorganizowały spotkanie pod hasłem: Świętujmy razem - Dzień Matki, Ojca i Dziecka. W imprezie wzięli udział mieszkańcy wsi Bierówka oraz zaproszeni goście: Radny Józef Dziedzic, Przewodnicząca KGW Maria Kozłecka, a także przedstawicielki KGW ze wszystkich wsi w Gminie Jasło. Program artystyczny przygotowały i przedstawiły dzieci z ZS w Szebniach, pod opieką Wioletty Zygmunt i Teresy Świszcz.


Serdecznie dziękujemy sponsorom: GKRPA, Radnemu J.Dziedzicowi, Sołtysowi wsi J. Feliksowi oraz OSP Bierówka.
GOK w Jaśle z/s w Trzcinicy


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności