"Ania" i My...

Dodano: 17.06.2009
A A A
We wtorek 16 czerwca 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego.
W dniu 16 czerwca 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego. Rozmowy klubowiczów toczyły się wokół kolejnej przeczytanej książki w ramach MKD - B. Ciwoniuk "Ania".

13 - letnia bohaterka musi zmierzyć się z wieloma problemami, które są bliskie wielu dzisiejszym nastolatkom. Książka należy do powieści lekkich, którą pochłania się w oszałamiającym tempie. Jest wiele scen, z których się można wiele nauczyć, jak również pomaga młodym ludziom zrozumieć i zaakceptować otaczający świat.
B. Lubaś- GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności