Okno na świat

Dodano: 27.04.2009
A A A
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach odbyło się kolejne zgrupowanie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.
W czwartek 23 kwietnia 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach odbyło się kolejne zgrupowanie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Podczas spotkania miłośnicy literatury dyskutowali i wyrażali swoje zdanie na temat przeczytanej książki Anny Onichimowskiej pt. " Dziesięć stron świata". Powieść ta uczy młodych czytelników otwartości, tolerancji wzajemnego szacunku, jak również uwrażliwia na losy innych otaczających ich ludzi.


Inspiracją po przeczytaniu bestsellerowej książki była wspólnie wykonana praca plastyczna pt. " Okno na świat", która pozwoliła czytelnikom wyrazić swoje uczucia, marzenia i cele życiowe.

W trakcie spotkania panowała luźna i swobodna atmosfera, która umożliwiła dotarcie do świadomości młodego człowieka jak również była to szansa przekazania ważnych wartości życiowych i uświadomienia co jest w życiu najważniejsze.

B. Lubaś, M. Szostkiewicz- GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności