Aukcja charytatywna w Niegłowicach

Dodano: 07.04.2009
A A A
W dniu 5 kwietnia 2009 Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy przy współpracy z Parafią w Niegłowicach zorganizował aukcję charytatywną na rzecz chorego na nowotwór mózgu chłopca z naszej Gminy.
W dniu 5 kwietnia 2009 Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy przy współpracy z Parafią w Niegłowicach zorganizował aukcję charytatywną na rzecz chorego na nowotwór mózgu chłopca z naszej gminy.

Pracownicy GOK-u rozprowadzali stroiki świąteczne wykonane przez dzieci z naszej gminy w ramach II Gminnego Konkursu Wielkanocnego „Jajo z Jajem Kosz Wielkanocny”.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi oraz Parafianom, którzy bardzo ochoczo włączyli się w prowadzoną aukcję i dzięki którym udało się zebrać sporą sumę pieniędzy.

Iwona Szarek – Świetlica w NiegłowicachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności