Ferie ze sztuką

Dodano: 10.02.2009
A A A
W dniu 5 lutego 2009 roku w sali Domu Ludowego w Szebniach odbyły się warsztaty muzyczno- teatralne dla dzieci.

W dniu 5 lutego 2009 roku w sali Domu Ludowego w Szebniach odbyły się warsztaty muzyczno- teatralne dla 20 dzieci, pod kierunkiem instruktorów B. Lubaś i M. Szostkiewicz. Uczestnicy uczyli się tańców integracyjnych, pantomimy i sztuki prezentowania się na scenie.

W trakcie spotkania dzieciom towarzyszyły liczne konkursy, gry oraz zabawy ruchowe. Podczas warsztatów dzieci przygotowały scenkę z kina niemego. Kolejne warsztaty teatralne odbędą się 10 lutego w Teatrze w Rzeszowie. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach na dużej scenie i spotkają się z ruchomą scenografią oraz aktorami.

Organizatorem warsztatów była Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności