Jesień ze sztuką

Dodano: 17.10.2008
A A A
W dniu 15.10.2008r. w Gminne Bibliotece Publicznej w Jasle z/s w Szebniach odbyły się warsztaty malarskie z artystą Zbigniewem Kolanko pt."Jasień ze sztuką".

Jesień ze sztuką

W dniu 15 października 2008r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach odbyły się warsztaty malarskie z artystą malarzem Zbigniewem Kolanko pt. "Jesień ze sztuką". Grupa dzieci z Szebni w wieku od 8 do 15 lat poznawała sztukę tworzenia krajobrazu. Powstały piękne prace plastyczne, które można oglądać na wystawie w bibliotece w Szebniach. Wyróżniono prace Eweliny Szpak.

Zajęcia rozpoczęły nowy cykl bezpłatnych warsztatów dla dzieci i młodzieży chcących poznać sztukę malarstwa, rzeźby i literatury w roku szkolnym 2008/2009. Obecny cykl zajęć prowadzony jest w ramach projektu "Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w środowisku wiejskim", który pozwala w sposób ciekawy i edukacyjny zagospodarować wolny czas młodych ludzi. W realizację w/w projektu włączyli się artyści - malarze, rzeźbiarze, twórcy ludowi, poeci i pisarze związani z regionem jasielskim. Warsztaty prowadzone będą także w Filiach GBP w Osobnicy, Trzcinicy i Warzycach, na które zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Jasło.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności