Finał IV Konkursu Plastycznego „Bezpieczni w ruchu drogowym 2012”

Dodano: 28.06.2012
A A A
Kamil Berkowicz z klasy V Szkoły Podstawowej Nr 2 w Osobnicy zdobył I miejsce wśród prac wykonanych przez uczniów z klas IV – VI w IV Konkursie Plastycznym „Bezpieczni w ruchu drogowym”.


22 czerwca 2012 r. w siedzibie WORD w Krośnie miało miejsce spotkanie finalizujące IV Konkurs Plastyczny „Bezpieczni w ruchu drogowym”. W konkursie tym tradycyjnie już  udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Osobnicy. Tym razem udział ten stał się szczęśliwym dla ucznia naszej szkoły Kamila Berkowicza  z klasy V.  Zdobył on I miejsce wśród nadesłanych prac  wykonanych przez uczniów z klas IV – VI.K. Berkowicz otrzymał nagrodę rzeczową - rower

Serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  w dziedzinie plastyki. Warto nadmienić, że w konkursie tym udział wzięło ponad  3310 uczniów na poziomie klasowym. W finale konkursu rywalizowało 92 szkoły, zaś oceniane były  162 prace.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w OsobnicyCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności