„My kochamy nasze Mamy”

Dodano: 06.06.2012
A A A
Uroczystość z okazji Dnia Matki odbyła się 25 maja 2012 r. w Zespole Szkół w Osobnicy.
Matka – to jedno słowo, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z najwcześniejszego dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty.

Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie. Święto Matki obchodzimy zawsze w okresie rozkwitania najpiękniejszych kwiatów. Niech one będą dowodem wdzięczności i szacunku należnego każdej matce.


Uroczystość z okazji Dnia Matki odbyła się 25 maja 2012 r. w Zespole Szkół w Osobnicy. Wzięły w niej udział wszystkie dzieci z oddziału 5 – latków, 6 – latków oraz klasy pierwszej. Na akademię, która przebiegała pod hasłem „My kochamy nasze Mamy” dzieci zaprosiły swoje mamusie oraz panią dyrektor Lidię Dubiel i pana dyrektora Marka Godlewskiego.


Głównym celem uroczystości było kształtowanie właściwego stosunku do matki, okazanie jej miłości i wdzięczności za trud i wychowanie oraz umacnianie więzi rodzinnej.

Wspaniały występ, w którym dzieci podziękowały za troskę i miłość był najlepszym prezentem, jaki Mamy mogły otrzymać w tym ważnym dniu.

ZS OsobnicaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności