Informacja dla rolników

Dodano: 06.06.2012
A A A
Urząd Statystyczny w Rzeszowie informuje, że jak co roku, zostaną przeprowadzone na terenie całego kraju reprezentacyjne badania gospodarstw rolnych. W województwie podkarpackim badania realizowane będą przez pracowników (ankieterów) Urzędu Statystycznego w Rzeszowie w wylosowanych gospodarstwach rolnych metodą wywiadu bezpośredniego lub telefonicznego.
Urząd Statystyczny w Rzeszowie  informuje, że jak co roku, zostaną przeprowadzone na terenie całego kraju reprezentacyjne badania gospodarstw rolnych. W województwie podkarpackim badania realizowane będą przez pracowników (ankieterów) Urzędu Statystycznego w Rzeszowie w wylosowanych gospodarstwach rolnych metodą wywiadu bezpośredniego lub telefonicznego.


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności