V Gminny Konkurs Wielkanocny "Koszyczek Wielkanocny"

Dodano: 16.04.2012
A A A
We wtorek (20marca br.), na świetlicy w Łaskach został rozstrzygnięty V Gminny Konkurs Wielkanocny "Koszyczek Wielkanocny".
    We wtorek (20marca br.), na świetlicy w Łaskach został rozstrzygnięty V Gminny  Konkurs  Wielkanocny „Koszyczek Wielkanocny". Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych zostało kilkadziesiąt prac - barwne pisanki, kolorowe jajka oraz kolorowe koszyczki.


      Zgodnie z regulaminem oceniano pomysłowość, estetykę wykonania, walory artystyczne, a także zachowanie tradycyjnych technik i wzorów zdobienia. Po gorącej debacie i wnikliwej ocenie komisja konkursowa  wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W kategorii: klasa I – III
I miejsce – Daria Slezak
II miejsce – Kornel Łaba
III miejsce – Aleksandra Filar

W kategorii: klasa IV- VI
I miejsce – Dominika Filip
II miejsce – Martyna Bek
III miejsce – Dorota Filar

W kategorii: gimnazjum
I miejsce – Marzena Bachta
II miejsce – Konrad Slezak
III miejsce – Marzena Oszajca

W kategorii: szkoła średnia
I miejsce – Weronika Filip
II miejsce – Marzena Stachura
III miejsce – Ilona Kiszka     

 Wyróżnienia:
1. Kinga Gawron
2. Aneta Kozicka
3. Marlena Szpak
4. Patryk Janas
5. Weronika Dereń
6. Kacper Gacek
7. Julia Hap
8. Aleksandra Szwast
9. Elżbieta Gajda
10. Wiktor Ciastoń
11. Klaudia Gawron
12. Joanna Zając
13. Sara Dereń
14. Aneta Lisowska

   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, a zrobione przez nich prace zostały przeznaczone sprzedaż charytatywną.

   Gminny Ośrodek Kultury  w Trzcinicy  jako główny organizator pragnie serdecznie podziękować wszystkim biorącym udział w konkursie za wkład i zaangażowanie; tu ukłon w stronę opiekunów, którzy dopilnowali swych podopiecznych i dostarczali prace konkursowe. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez GOK.

E. StachuraCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności