Wszystkie Kolory Świata

Dodano: 30.03.2012
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wraz z filiami w Osobnicy, Trzcinicy i Warzycach uczestniczyła w kampanii „Wszystkie Kolory Świata”.


     Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wraz z filiami w Osobnicy, Trzcinicy i Warzycach uczestniczyła w kampanii „Wszystkie Kolory Świata”. W ramach tej akcji dzieci w bibliotekach przygotowały 16 charytatywnych szmacianych laleczek UNICEF, które mogą uratować życie najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Laleczki pochodzące z różnych stron świata, ukazują kulturę i obyczaje danego kraju, a każda z nich ma swoje imię.
Wykonane przez dzieci laleczki zostały umieszczone  na naszej stronie internetowej www.gbpszebnie.pl. Każda dorosła osoba przekazując minimum 10 zł darowizny mogła zaopiekować się dowolnie wybraną przez siebie laleczką.

           Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym, którzy zechcieli wspomóc zbiórkę funduszy na rzecz dzieci w Sierra Leone. Fundusze w całości zostaną przeznaczone  na zakup szczepionki przeciwko najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego. Zgromadziliśmy dwieście złotych, które zostały przekazane do UNICEF Polska.

Za dobroć serca dziękujemy naszym czytelnikom z gminy Jasło.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach
 Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności