Warsztaty w świetlicy w Szebniach

Dodano: 17.02.2012
A A A
Tegoroczne warsztaty feryjne zorganizowane przez świetlicę wiejską w Szebniach odbyły się pod hasłem: „Przygoda z wyobraźnią”.

Tegoroczne warsztaty feryjne zorganizowane przez świetlicę wiejską w Szebniach odbyły się pod hasłem: „Przygoda z wyobraźnią”. Prowadziła je pani Aneta Pfajfer, na co dzień zajmująca się wyrabianiem rękodzieła artystycznego.
Uczestnicy zajęć stworzyli przy użyciu filcu, koralików, cekinów, ścinków materiałów, wycinków z gazet kolaże. Powstały ciekawe obrazy o różnorodnej tematyce. Warsztaty miały na celu rozwijanie zdolności i zainteresowań dzieci oraz kształtowanie wrażliwości na piękno i bogactwo sztuki rękodzielniczej.
 
 


 
Podczas kolejnych zajęć młodzi artyści pod kierunkiem prowadzącej stworzyli własne, niepowtarzalne serca walentynkowe oraz pachnące lawendą breloki. Dodatkową atrakcją była możliwość wyhaftowania na wieloczynnościowej maszynie do szycia napisu związanego z Walentynkami lub imion.
 
 

Zajęcia artystyczne przeplatały gry i zabawy kreatywne.
Warsztaty spotkały się z zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, uatrakcyjniły im ferie zimowe.Udział w nich wzięło 14 osób. Dzieci pracowały z dużym zapałem i wykazały się niezwykłą pomysłowością przy ozdabianiu swoich prac. Wspólne tworzenie sprzyjało integracji dzieci i motywowało do podejmowania wysiłku.
Dziękujemy Pani Anecie Pfajfer za poprowadzenie warsztatów.

Dorota SlezakCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności