Anna Onichimowska „Koniec świata i poziomki”

Dodano: 13.02.2012
A A A
Książka „Koniec świata i poziomki” - Anny Onichimowskiej była tematem dyskusji podczas drugiego spotkania w tym roku.

Książka „Koniec świata i poziomki” -  Anny Onichimowskiej była tematem dyskusji podczas drugiego spotkania w tym roku. Autorka książki w sposób bardzo zabawny i ciekawy poruszyła niesamowitą historię pewnej rodziny, która za wszelką cenę chce dość na koniec świata. W czasie ich podróży spotyka ich wiele nieprzewidzianych przygód.
Niesłychana wyobraźnia autorki pozwala czytelnikowi na przebywanie w fantastycznym świecie czarów i magii, czasem śmiesznych, ale czasem i groźnych.Podczas spotkania czytelniczki chętnie wymieniały swoje poglądy o przeczytanej książce:

Angelika
Książkę tę czyta się bardzo dobrze. Jest ona interesująca, ale jednak czasami dziwna. Zawiera mnóstwo elementów fantastycznych. Jednak najbardziej zastanowiło mnie, gdzie tak naprawdę jest koniec świata i czy ono na pewno istnieje?

Julia
Czytając ją odnalazłam w niej przygodę i tajemnicę. Jest ciekawa, ale przede wszystkim pobudza wyobraźnię… przeczytałam ją jednym tchem.

Książka bardzo podobała się klubowiczom i gorąco polecają ją innym.


Spotkanie MKD odbyło 10 lutego 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle
z/s w Szebniach


Beata Ablewicz – GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności